Oplt Oldřich (Stružinec 1919 - 2001 Jičín)
Gymnastka, signováno vlevo uprostřed Oplt 77, na zadní straně popsáno autorem Oplt 1977 gymnastka, olej/plátno, 80 x 60 cm, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |